Pirkkalan avajaiset ja juhlanäyttelyt 4.-6.4.2025
Lue lisääHeti verkkokaupan varastosta - toimitus 3-4 päivässä
3262,00 €
Tuotenumero 302658
Tuotekuvaus
Thule markiisi Omnistor 9200
220 V:n (AC) moottorilla varustettu markiisi avautuu vaivattomasti kauko-ohjaimella. Digitaalisesti ohjelmoitujen asetusten ansiosta markiisi sulkeutuu aina oikein. Turvallisuusmekanismi mahdollistaa markiisin käytön myös sähkökatkosten aikana. Moottorin voi tarvittaessa asentaa jälkikäteen.
Markkinoiden suurin markiisi on enimmäispituudeltaan 6 m x 3 m avattuna. Se soveltuu erinomaisesti kaikkiin ajoneuvoihin ja erityisesti suuriin ajoneuvoihin. Markiisin aerodynamiikkaa on parannettu suunnittelulla, ja siinä on myös kolinanvaimennin. Insinöörimme ovat onnistuneet jättämään tilaa
Thulen LED-valoille, joiden avulla voit valaista ajoneuvosi ulkoa myös markiisin ollessa suljettuna.
Kulman säädettävyyden ansiosta markiisin voi avata ja sulkea vaikka pakettiauton liukuovi olisi auki. Tukevat jousivarret varmistavat, että kangas pysyy varmasti jännitettynä. Joustovarsi, joka on vahvistettu kaksinkertaisella teräskaapelilla, avaa kiristystangot automaattisesti vahvistaen markiisin vakautta ja lujuutta.
Tekniset tiedot
- Väri: Sapphire
- Kotelon väri: Valkoinen
- Moottorisoitu markiisi (230 V)
- Asennuspaikka: Katto
- Jälkiasennetava moottori: Ei
- Integroidut kiristystangot: Kyllä
- Kotelon pituus: 5,50 m
- Markiisin aukeamismitta: 3,00 m
- Nettopaino: 56,60 kg
Nopea ja edullinen
Nopeat ja edulliset toimitukset, noutopiste Espoossa
Kotimainen
100% kotimainen Caravankauppa
Palautusoikeus
14 päivän palautusoikeus
Turvallinen
Monipuoliset ja turvalliset maksutavat
Samanlaisia tuotteita
Dometic PerfectRoof PR 2000 markiisi, antrasiitti
875 €
alk. 20€/kk
1243,00 €
Heti saatavilla
3462,00 €
Heti saatavilla
112,00 €
Heti saatavilla
3504,00 €
Heti saatavilla
Thule moottoroitu markiisi Omnistor 9200 5,50 m, sapphire/valkoinen
3262,00 €
ProCaravan © 2025 Kaikki oikeudet pidätetään