Yhteystiedot

Palvelemme teitä kahdella paikkakunnalla

Nummela

Käyntiosoite: Hiidenmäentie 268, 03100 Nummela

Aukioloajat: Arkisin 9-17 La 10-14

Palvelemme tarvittaessa myös aukioloajan ulkopuolella. Ota yhteyttä!

Myynti
Huolto

Ylivieska

Käyntiosoite: Ollilanojankatu 2, 84100 Ylivieska

Aukioloajat: Arkisin 9-17 La 10-14

Huolto: Korjaamontie 18, 84100 Ylivieska

Aukioloajat: Arkisin 9-17

Palvelemme tarvittaessa myös aukioloajan ulkopuolella. Ota yhteyttä!

Myynti
Huolto

Nummela

Huolto

Matias Saukkonen

Huollon vastaanotto

020 728 9226

huolto.nummela@procaravan.fi

Ari Mäkinen

Asentaja

Joona Vartiainen

Asentaja

Eve Süld

Ajoneuvofiksari

Vuokraus
Varaosat

Jere Tölli

Varaosat, Takuut

050 345 4649

varaosat@procaravan.fi

Hallinto

Ari Niskanen

Toimitusjohtaja

020 728 9222

ari.niskanen@procaravan.fi

Ida Niskanen

Äitiyslomalla

ida.niskanen@procaravan.fi

Ylivieska

Myynti

Matias Latvakoski

020 728 9220
matias.latvakoski@procaravan.fi

Huolto

Arto Rautakoski

Huollon vastaanotto

020 728 9223

huolto@procaravan.fi

Eerikki Salmela

Asentaja

Mikko Salmela

Asentaja

Teemu Pohjola

Asentaja

Santeri Tölli

Ajoneuvofiksari

Varaosat

Jere Tölli

Varaosat, Takuut

varaosat@procaravan.fi

Vuokraus

Hannu Vuorma

050 306 2059

vuokraus.ylivieska@procaravan.fi

Laskutus


Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003722113815

Välittäjä: OpusCapita Group Oy

Välittäjätunnus: 003710948874

Paperilaskut

Pro-Caravan Finland Oy

PL 673

00063 LASKUNET