ProCaravan Yhteystiedot

Palvelemme teitä kahdella paikkakunnalla:

Pro Caravan toimipiste, Nummela

ProCaravan Nummela

Myymälä: Hiidenmäentie 268, 03100 Nummela
Huolto: Hiidenmäentie 268, 03100 Nummela
Palvelut: Myynti, Huolto, Varaosat

Palvelemme tarvittaessa myös aukioloajan ulkopuolella. Ota yhteyttä!

ProCaravan Aukioloajat

Myymälä: Arkisin 9-17, La 10-14
Huolto: Arkisin 9-17

ProCaravan Palvelunumerot

Myynti: 020 728 9227
Huolto: 020 728 9226
Varaosat: 050 345 4649
Pro Caravan toimipiste, Nummela

ProCaravan Ylivieska

Myymälä: Ollilanojankatu 2, 84100 Ylivieska
Huolto: Korjaamontie 18, 84100 Ylivieska
Palvelut: Myynti, Huolto, Varaosat

Palvelemme tarvittaessa myös aukioloajan ulkopuolella. Ota yhteyttä!

ProCaravan Aukioloajat

Myymälä: Arkisin 9-17, La 10-14
Huolto: Arkisin 9-17

ProCaravan Palvelunumerot

Myynti: 020 728 9221
Huolto: 020 728 9223
Varaosat: 050 345 4649

ProCaravan, Henkilökuntamme

Nummela

Huolto

Matias Saukkonen

Huollon vastaanotto

020 728 9226

huolto.nummela@procaravan.fi

Ari Mäkinen

Asentaja

Joona Vartiainen

Asentaja

Eve Süld

Ajoneuvofiksari

Vuokraus

Vuokraus

Vuokraustoimintaa ei kaudella 2021

Varaosat

Jere Tölli

Varaosat, Takuut

050 345 4649

varaosat@procaravan.fi

Hallinto

Ari Niskanen

Toimitusjohtaja

020 728 9222

ari.niskanen@procaravan.fi

Ida Niskanen

020 728 9224

ida.niskanen@procaravan.fi

Ylivieska

Myynti

Matias Latvakoski

020 728 9220
matias.latvakoski@procaravan.fi

Huolto

Arto Rautakoski

Huollon vastaanotto

020 728 9223

huolto@procaravan.fi

Eerikki Salmela

Asentaja

Mikko Salmela

Asentaja

Teemu Pohjola

Asentaja

Santeri Tölli

Ajoneuvofiksari

Varaosat

Jere Tölli

Varaosat, Takuut

varaosat@procaravan.fi

Vuokraus

Laskutus


Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003722113815

Välittäjä: OpusCapita Group Oy

Välittäjätunnus: 003710948874

Paperilaskut

Pro-Caravan Finland Oy

PL 673

00063 LASKUNET

Caravan autojen ja vaunujen Huolto- ja asennustöiden hinnat


Tarjoamme kattavasti caravan autojen ja -vaunujen huolto ja asennuspalveluita. Huolto- ja asennustyöt alkaen 79€/h. Matkailuvaunun katsastus alkaen 120€, matkailuauton katsastus alkaen 150€.

Katso koko hinnasto ja tilaa!